• 1

  Tworzymy domową rozrywkę.
  Profesjonalnie.

Moje atuty

Kwalifikacje

Posiadam najwyższy stopień profesjonalnej certyfikacji THX Home Theater Advanced Integrator oraz HAA Integrator Pro, potwierdzające specjalistyczną wiedzę w zakresie systemów kina domowego.

Doświadczenie

Ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu oraz kalibrowaniu systemów i instalacji kina domowego - zarówno tych w salonach, jak i rozbudowanych instalacji w dedykowanych pokojach kinowych.

Profesjonalizm

Pracuję w oparciu o metodykę wypracowaną przez liderów branży filmowej THX i akustyki domowej HAA. Używam specjalistycznego sprzętu pomiarowego oraz zaawansowanych metod oceny jakości dźwięku.

Niezależność

Jestem niezależnym konsultantem, projektantem, integratorem i kalibratorem systemów kina domowego. Realizuję kompleksowe projekty, jak również poszczególne etapy powstawania kina.

 

 

Oferta

Opinie

 • "Jeśli zastanawiacie się nad przeprowadzeniem kalibracji swojego kina domowego przez zewnętrzną firmę, to naprawdę warto. Może się okazać, że system, który wydaje się wam, że gra bardzo dobrze, będzie grał lepiej."
 • "Te same utwory odsłuchiwane raz jeszcze, po kalibracji, zabrzmiały zdecydowanie lepiej. W moim przypadku mocno urosła przestrzeń i głębia. Poprawiła się lokalizacja instrumentów oraz wokalistów. Istotnie zmienił się odbiór basu. Zero buczenia, podbić czy rozlazłości."
 • "Wybuchy oraz wystrzały z okrętów robią WOW. Suby schodzą bardzo nisko, co daje efekt niesamowitego, głębokiego wybuchu. Efekty przestrzenne są również na wzorcowym poziomie - kule latają dosłownie wszędzie."
 • "Bas jest czysty, głęboki, a zarazem odczuwalny. Efekt jest super. Na żadnym filmie nie było przebasowienia, nic nie przeszkadzało. Najlepsza była stopa perkusji - takiego uderzenia w życiu bym się nie spodziewał po moim systemie."
 • "Po włączeniu kilku utworów w trybie stereo lekko mnie zatkało. Przed i po kalibracji odsłuchiwaliśmy te same utwory i to, co teraz usłyszałem mocno się różniło w stosunku do tego, co było. A myślałem, że wtedy było bardzo dobrze."
 • "Gdyby żona zrobiła mi taki prezent i z zasłoniętym oczami zaprowadziła do pokoju, pomyślałbym, że wymieniła mi sprzęt na nowy. Co najmniej o półkę wyżej. Rozsądnie i efektywnie wydane pieniądze."
 • "Teraz system gra zdecydowanie lepiej. I nie o 5-10%, tylko o co najmniej 75-85% w stosunku do tego, co miałem."